Hakkımızda

Kordil 2009 yılında İstanbul’da kurulmuş bir mühendislik şirketidir. Kordil, Harita Mühendisliği, Hidrografi ve Oşinografi, Jeoloji ve Jeofizik Mühendisliği'nin sualtı ölçümleri ile alakalı dallarında uzmandır. Kordil, akıllı sensör teknolojilerini kullanarak yeni sistemler geliştirmekte ve bu sistemler Türkiye'de öncü firmalar tarafından tercih edilmektedirler. Firmanın sahip olduğu yazılım altyapısı sayesinde rutin dışındaki uygulamalara adaptasyon süreci hem ekonomik hem de çok hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir.

Kordil bir distribütör firma değildir. Ancak, iyi bildiği ve sorunsuz kullanılabilen sistemleri de paylaşmak ve de takdir etmek adına ülke piyasasına pazarlamaktadır. Bu noktada da ana prensibi hiçbir suretle sorun satmamaktır. Anksi belirtlmedikçe, sadece iyi bildiği ve uzun süre test edilmiş sistemleri pazarlamaktadır.

Kordil Navigation Pro, Kordil EPS (Excavator Positioning System), Kordil CPS (Crane Positioning System), ve Kordil Bathymetry Studio sistemleri ülkemizin en yaygın kullanılan konumlandırma sistemleridir. Ayrıca, KBS200 ve KBS30200 tek ve çift frekanslı singlebeam echosounder sistemleri de hidrografi ve ölçme firmaları tarafından hem yurt içinde hem yurt dışında yaygın olarak kullanılmaktadır. Kordil TG05 tide gauge, Kordil Metocean (meteorolojik ve oşinografik ölçüm istasyonları), uzaktan kumandalı ölçme botu gibi birçok alanda sistem ve cihazlar yapmakta ve kurmaktadır. Bu cihazları geliştirmedeki motivasyonlar çoğu kere ihtiyaca binaen gerçekleşmektedir. Bu nedenle Kordil ’in başarısız olduğu proje sayısı yok denecek kadar azdır.

Kordil tek elden tüm ölçme hizmetlerini alabileceğiniz bir şirkettir. Bu hizmetler birkaç saatlik kısa projeler de birkaç yıl sürebilecek uzun soluklu projeler de olabilirler. Kordi

 

Kordil EPS - Ekskavatör Konumlandırma Sistemi

Copyright © Kordil

Top